2019-11-13 06:59  -  GÓRNIK KŁODAWA

PODSUMOWANIE

PODSUMOWANIE

Niespełna dwa tygodnie minęły od ostatniego rozegranego ligowego meczu z udziałem zespołu Orlik Starszego 2010/2011 ( trener Tomasz Kowalski, asystent Tomasz Rybicki), zatem czas na krótkie podsumowanie tego co wydarzyło się przez ostatnie sześć miesięcy rozgrywek.


            Do rundy jesiennej sezonu 2019/2020 przystąpiliśmy do rozgrywek w kategorii Orlik Starszy E1, II liga okręgowa  WZPN- grupa 3.Rywalizowaliśmy z zawodnikami starszymi o rok lub dwa od swojej kategorii wiekowej. W ośmiu rozegranych meczach aż siedem razy odnosiliśmy zwycięstwo i tylko raz schodziliśmy z boiska po remisie. W tym czasie strzeliliśmy naszym przeciwnikom 99 bramek, straciliśmy 11.  Tym samym zajmujemy pierwsze miejsce ligowej tabeli.


Oprócz meczy ligowych braliśmy udział w wielu innych rozgrywkach piłkarskich na szczeblu rejonu, województwa, a także ogólnopolskim. Były nimi między innymi: turnieje, gry kontrolne, mecze towarzyskie. Wśród nich warte odnotowania były zwycięskie gry towarzyskie z Widzewem Łódź, Elaną Toruń, i ostatnie bardzo prestiżowe z Lechem Poznań, oczywiście wiele innych.                                                                           

Ważnym wydarzeniem było również Vice mistrzostwo w turnieju Mazury Cup 2019 w Lidzbarku.                                      

W przedziale czasu od marca do chwili obecnej chłopcy rozegrali łącznie 81 gier, z czego:   5 razy remisowali, 15 razy kończyli mecz porażką i aż 61 razy odnosili zwycięstwo.

    


Jeżeli chodzi o frekwencje, to w tym czasie odbyliśmy 120 jednostek  ( mecz mistrzowski, gra kontrolna, mecz towarzyski, jednostka treningowa).  Stanowi to w sumie 1082 obecności i 222 absencje. Obrazując skalę to w okresie 250 dni chłopcy  trenowali, lub grali co drugi dzień w tygodniu.


                               Kadra zespołu to chłopcy z rocznika 2010/2011.

Poniżej indywidualne osiągnięcia poszczególnych zawodników:

 

     

            W 81 MECZACH ZDOBYLIŚMY 482 BRAMKI


Zajęcia w tej rundzie kończymy 20 grudnia- Wigilią klubową. Do tego czasu zagramy jeszcze trzy gry kontrolne z Górnikiem Konin 2010, GKS Osiek Wielki 2009, i Akademią Reissa kadra Konin, a zajęcia wznowimy około 10 stycznia. Najbliższy czas to również wyjazd w ferie zimowe na obóz sportowy w góry.

Należy także przypomnieć, że sześciu zawodników naszej drużyny jest systematycznie powoływanych do kadry powiatu kolskiego.

Serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy na co dzień przyczyniają się do rozwoju naszych zawodników, szczególnie dla trenera asystenta Tomasza Rybickiego, rodziców, sponsorów drużyny.