ZWYCIĘSTWO ORLIKA STARSZEGO W OSTATNIEJ KOLEJCE

KS GÓRNIK KŁODAWA

1

:

13

48' KS GÓRNIK KŁODAWA SZYMON SKOCZYLAS MIKOŁAJ MARCHLEWSKI
43' KS GÓRNIK KŁODAWA MIKOŁAJ LICHMAN MIKOŁAJ MARCHLEWSKI
41' KS GÓRNIK KŁODAWA JAKUB SZURGOCIŃSKI ALAN FRYDEL
38' KS GÓRNIK KŁODAWA JAKUB SZURGOCIŃSKI ALAN FRYDEL
36' KS GÓRNIK KŁODAWA ALAN FRYDEL SZYMON SKOCZYLAS
30' KS GÓRNIK KŁODAWA JAKUB SZURGOCIŃSKI FABIAN PALUSZEWSKI
27' GÓRNIK WIERZBINEK II
24' KS GÓRNIK KŁODAWA JAKUB SZURGOCIŃSKI ALAN FRYDEL
22' KS GÓRNIK KŁODAWA SZYMON SKOCZYLAS JAKUB SZURGOCIŃSKI
21' KS GÓRNIK KŁODAWA SZYMON SKOCZYLAS
18' KS GÓRNIK KŁODAWA ALAN FRYDEL SZYMON SKOCZYLAS
17' KS GÓRNIK KŁODAWA ALAN FRYDEL JAKUB SZURGOCIŃSKI
12' KS GÓRNIK KŁODAWA ALAN FRYDEL SZYMON SKOCZYLAS
9' KS GÓRNIK KŁODAWA SZYMON SKOCZYLAS

Zwycięskie zakończenie rundy jesiennej . W dniu 02.11.2019r. drużyna Orlika Starszego (r.2010/2011 - trener Tomasz Kowalski, asystent Tomasz Rybicki) rozegrała ostatnią 8 kolejkę w  II lidze okręgowej gr.3.   Na boisku w Chlebowie naszym przeciwnikiem była drużyna Górnika Wierzbinek II.
 Całe spotkanie to zdecydowana przewaga naszych chłopców w każdym aspekcie gry. Przez całe spotkanie podopieczni Tomasza Kowalskiego narzucili swój styl gry I kontrolowali cały jej przebieg, odnosząc przy tym kolejne ligowe zwycięstwo. W tej rundzie nasi zawodnicy wygrali 7 meczy i zanotowali 1 remis.

Warto zaznaczyć, że nasza drużyna nie przegrała meczu ligowego już od ponad półtora roku, Zarówno w kategorii Żak Starszy, jak i obecnie w Orlikach Starszych (chłopcy grają z zawodnikami  urodzonymi w roku 2009 i młodsi, czyli przynajmniej o rok starszymi ) zanotowali tylko 3 remisy, wygrywając pozostałe mecze ligowe. W sumie chłopcy rozegrali 48 meczy ligowych o punkty, z czego 45 wygrali a tylko 3 zremisowali.

Wielkie gratulacje dla naszych zawodników.