W dniu dzisiejszym odbyła się ostatnia kolejka rundy zasadniczej rozgrywek Minimistrzostwa Daichmann 2019.
Zawodnicy trenera Tomasza Kowalskiego, asystent Tomasz Rybicki, zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wygrywając wszystkie mecze, w pewnych momentach prezentując grę , która wzbudzała aplauz bardzo dużej ilości kibiców, która towarzyszy tym rozgrywką. Skład i wyniki poszczególnych meczów w dniu dzisiejszym:
GÓRNIK zagrał w składzie:
Franciszek Broda, Krystian Rybicki (c), Alan Frydel, Szymon Skoczylas, Jakub Szurgociński, Antoni Syncerz, Mikołaj Lichman, Łukasz Grabowski, Fabian Paluszewski, Mikołaj Marchlewski.
DANIA 1 - 3 SAINT KITTS I NEVIS
Szymon Skoczylas (asysta Jakub Szurgociński)
Szymon Skoczylas (asysta Jakub Szurgociński)
Szymon Skoczylas (asysta Jakub Szurgociński)
JAMAJKA 2 - 3 SAINT KITTS I NEVIS
Grabowski Łukasz
Alan Frydel ( asysta Szymon Skoczylas)
Alan Frydel ( asysta Jakub Szurgociński)
ANGLIA 2 - 3 SAINT KITTS I NEVIS
Grabowski Łukasz ( asysta Krystian Rybicki)
Jakub Szurgociński ( asysta Alan Frydel)
KOLUMBIA 1 - 3 SAINT KITTS I NEVIS
Jakub Szurgociński
Alan Frydel ( asysta Jakub Szurgociński) Alan Frydel ( asysta Łukasz Grabowski )
BELGIA 1 - 8 SAINT KITT i NEVIS
Jakub Szurgociński
Jakub Szurgociński
Fabian Paluszewski (asysta Mikołaj Marchlewski)
Bramka smobójcza (asysta Fabian Paluszewski)
Szymon Skoczylas ( asysta Alan Frydel )
Alan Frydel ( asysta Jakub Szurgociński )
Mikołaj Marchlewski
Mikołaj Lichman ( asysta Szymon Skoczylas
W ogólnej klasyfikacji nasi zawodnicy zajęli bardzo dobre 5 miejsce
i rozpoczną rundę play-off od rozstawienia w 1/16 finału.
Trenerzy i zawodnicy składają serdeczne podziękowanie dla wszystkich osób, dzięki którym mogliśmy rozgrywać
swoje mecze w tych prestiżowych rozgrywkach, a szczególne rodzicom naszych chłopców,
dzięki którym mogliśmy dojeżdżać na mecze rozgrywane w Łodzi, a także za doping i wsparcie w trudnych momentach.
Naszym zawodnikom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki w finale.
Runda play –off ( przegrywający odpada) .