2019-05-29 20:50  -  GÓRNIK KŁODAWA - ŻAK STARSZY

KOLEJNA WYGRANA PIERWSZEJ DRUŻYNY

KOLEJNA WYGRANA PIERWSZEJ DRUŻYNY

W dniu  29.05.2019r. w Turku odbył się czwarty w rundzie wiosennej turniej Żaków Starszych F1 gr.5. Gospodarzem turnieju była drużyna Oranje Turek II.  

Pierwsza drużyna z 15 punktami, zajęła pierwsze miejsce,  wygrywając wszystkie 5 meczy.  Turniej ten, to już czwarty z rzędu turniej w którym drużyna nie straciła nawet jednej bramki.

Druga drużyna zajęła tym razem 4  miejsce, zdobywając 6 punktów, wygrywając 2 mecze, zaliczając 3 porażki.

 

Wyniki Pierwszej Drużyny:

Górnik Kłodawa I     3    –   0      Górnik Kłodawa II

Górnik Kłodawa I     7    –   0      TUR Turek I

Górnik Kłodawa I     2    –   0     Oranje Turek I

Górnik Kłodawa I     7   –    0     TUR Turek II

Górnik Kłodawa I     12    –   0    Oranje Turek II

 

Wyniki Drugiej Drużyny:

Górnik Kłodawa II    0    –    3     Górnik Kłodawa I

Górnik Kłodawa II    0    –    4     TUR Turek I

Górnik Kłodawa II    0    –    2   Oranje Turek I

Górnik Kłodawa II    3    –    0    TUR Turek II

Górnik Kłodawa II    3    –   0   Oranje Turek II

 

Drużyny zagrały w składach:

GÓRNIK KŁODAWA I:

OSKAR ŚLIWOWSKI, KRYSTIAN RYBICKI ( C ), ALAN FRYDEL, JAKUB SZURGOCIŃSKI, SZYMON SKOCZYLAS, FABIAN PALUSZEWSKI, MIKOŁAJ MARCHLEWSKI, ANTONI SYNCERZ, ADAM CIEŚLIŃSKI, MIKOŁAJ LICHMAN, ŁUKASZ GRABOWSKI.

Bramki strzelali:

ALAN FRYDEL – 4

MIKOŁAJ LICHAMN  - 6

SZYMON SKOCZYLAS - 5

JAKUB SZURGOCIŃSKI - 4

ŁUKASZ GRABOWSKI  -5

FABIAN PALUSZEWSKI – 4

MIKOŁAJ MARCHLEWSKI -  1

ADAM CIEŚLIŃSKI - 2

 

Asystowali:

KRYSTIAN RYBICKI   - 6

SZYMON SKOCZYLAS      - 1

ALAN FRYDEL     - 2

ŁUKASZ GRABOWSKI  - 3

MIKOŁAJ MARCHLEWSKI    - 1

MIKOŁAJ LICHMAN        - 1

FABIAN PALUSZEWSKI  - 1

ANTONI SYNCERZ  -  1

ADAM CIEŚLIŃSKI – 1

 

GÓRNIK KŁODAWA II:

FRANCISZEK BRODA ( C ), JAKUB MICHALAK , MICHAŁ NOWAK, KRZYSZTOF JACKOWICZ,  MARCIN MAKOWSKI, MARCEL WASIAK, MATEUSZ DOMINOWSKI, FABIAN TOMALAK, FILIP MAJEWSKI, SZYMON KANIEWSKI.

Bramki strzelali:

MICHAŁ NOWAK -  2

MATEUSZ DOMINOWSKI – 2

KRZYSZTOF JACKOWICZ  - 1

SZYMON  KANIEWSKI  - 1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

                                                punkty        bramki

1. GÓRNIK KŁODAWA I               15           31:0

2. ORANJE TUREK I                        12              7:3

3. TUR TUREK I                                9            11-10

4. GÓRNIK KŁODAWA II              6               6:9

5. TUR TUREK II                               1           1-17

6. ORANJE TUREK II                         1           2-21

 

TABELA NA STRONIE BĘDZIE ZAKTUALIZOWANA W DNIU JUTRZEJSZYM.

Trenerzy dziękują bardzo rodzicom za pomoc w transporcie chłopców na turniej !!!!!

GRATULUJEMY!!!!

Galeria:


TUREK 29.05.2019 obrazek 1
TUREK 29.05.2019 obrazek 2